Luleå Spantgatan 8 – Försäljning begagnat

Begagnade bilar | Inköp

spantgatan@niemibil.se 0920-26 00 88
Öppettider
Måndag-fredag 09:00 – 18:00
Lördag 10:00 – 15:00
Niemi Bil finns även i:

Gävle, Skolgången 17 - Inköp

Till Gävle, Skolgången 17 - Inköp ››

Umeå Formvägen 8 - Försäljning begagnat

Till Umeå Formvägen 8 - Försäljning begagnat ››

Luleå Björkskatavägen 2 - Verkstad

Till Luleå Björkskatavägen 2 - Verkstad ››

Luleå Banvägen 7B - Försäljning nya Mazda & begagnat

Till Luleå Banvägen 7B - Försäljning nya Mazda & begagnat ››

Bilförsäljning

Vi har alltid ett brett sortiment av begagnade bilar i lager för omgående leverans. Kom in till oss på Spantgatan 8 för en smartare bilaffär.

Dennis Wäppling

Platschef
070-278 89 36 dennis@niemibil.se

Oscar Forsberg

Försäljning
073-830 61 00 oscar@niemibil.se

Christoffer Innala

Försäljning
073-844 81 42 christoffer@niemibil.se

Jonas Nilsson

Försäljning
070-345 24 22 jonas.nilsson@niemibil.se

Madelene Spegel

Försäljning
076 141 61 72 madelene@niemibil.se

Eric Wallin

Försäljning
eric@niemibil.se

Övriga kontaktpersoner

Toni Rindelöv

Inköp
070-355 05 58 toni@niemibil.se

William Larsson

Inköp
076-141 79 71 william@niemibil.se

Andre Jonsson

Administration
andre@niemibil.se

Alexandra Fredriksson

Administration
alexandra@niemibil.se

Sawsan Nassiri

Ansvarig Logistik

Celine Eriksson

Logistik

Didric Sundgren

Logistik

Ida Hasselås

Chaufför

Jörgen Åslund

Chaufför

Oliver Henriksson

Chaufför