Luleå: Spantgatan 8 – Försäljning begagnat

Begagnade bilar | Inköp

Hitta till oss (Google Maps)

spantgatan@niemibil.se 0920-26 00 88
Öppettider
Måndag – fredag 09:00 – 18:00
Lördag – söndag 10:00 – 15:00

Bilförsäljning

Vi har alltid ett brett sortiment av begagnade bilar i lager för omgående leverans. Kom in till oss på Spantgatan 8 för en smartare bilaffär.

Dennis Wäppling

Platschef Spantgatan & Exportansvarig
070 278 89 36 dennis@niemibil.se

Ryan Hugh

Försäljning & Biträdande Platschef
070 168 94 82 ryan@niemibil.se

Angelica Eriksson

Försäljning
070 660 18 74 angelica@niemibil.se

Martin Widman

Försäljning
070 660 14 54 martin@niemibil.se

Tindra Wallin

Hallvärd
tindra.wallin@niemibil.se

Piotr Klisinski

Försäljning
070 279 66 95 piotr@niemibil.se

Benjamin Eriksson

Försäljning
070 279 88 38 benjamin.eriksson@niemibil.se