Umeå Formvägen 8 – Försäljning begagnat

| Begagnade bilar | Inköp

Hitta till oss (Google Maps)

umea@niemibil.se 090-428 80
Öppettider
Måndag- Fredag 09:00 – 18:00
Lördag 10:00 – 15:00
Niemi Bil finns även i:

Skellefteå, Hammarvägen 1 - Försäljning begagnat

Till Skellefteå, Hammarvägen 1 - Försäljning begagnat ››

Luleå Spantgatan 8 - Försäljning begagnat

Till Luleå Spantgatan 8 - Försäljning begagnat ››

Luleå Björkskatavägen 2 - Verkstad

Till Luleå Björkskatavägen 2 - Verkstad ››

Luleå Banvägen 7B - Försäljning nya Mazda & begagnat

Till Luleå Banvägen 7B - Försäljning nya Mazda & begagnat ››

Försäljning

Tomas Lybeck

Platschef
073-049 86 51 tomas@niemibil.se

Erika Kruse

Försäljning
070-277 60 86 erika@niemibil.se

Ibbe Drammeh

Försäljning
070-383 63 81 ibbe@niemibil.se

Ludvig Wannerström

Hallvärd
070-7725510 ludvig@niemibil.se

Kim Niemi

Försäljning
kim@niemibil.se

Eric Wallin

Försäljning
eric@niemibil.se