Banvägen 7B – Försäljning

Nybilsförsäljning – Mazda | Begagnade bilar | Däckhotell | Hjulskiftningar

intresse@niemibil.se 0920-26 00 87
Öppettider
Måndag – fredag 09:00 – 18:00
Lördag 10:00 – 15:00
I Luleå finns även:

Spantgatan 8 - Försäljning

Till Spantgatan 8 - Försäljning ››

Björkskatavägen 2 - Verkstad

Till Björkskatavägen 2 - Verkstad ››

Bilförsäljning

I vår bilhall hittar du noga utvalda bilar, både nya och begagnade, i olika prissegment och klasser. Vi har varit en auktoriserad återförsäljare av Mazda sedan vi öppnade bilhallen i Luleå år 2017.

Kim Niemi

Försäljning
070-355 41 32 kim@niemibil.se

Oskari Kotiranta

Försäljning
073-555 26 12 oskari@niemibil.se

Maja Johansson

Försäljning
070-203 89 52 maja@niemibil.se

Övriga kontaktpersoner

Toni Rindelöv

Inköp
070-355 05 58 toni@niemibil.se

Emilia Niemi

Hallvärdinna & sponsoransvarig
073-820 18 40 emilia@niemibil.se

Andre Jonsson

Administration
andre@niemibil.se

Rickard Sjödin

Utrustare ansvarig verkstad & däckhotell
rickard@niemibil.se

Victor Rönnbäck

Personbilsmekaniker

Peng Nawl

Bilvård

Zabawi Thang

Bilvård

Joel Berg

Bilvård

Följ med på vår resa

Niemi Bil grundades som ett familjeföretag och är det än idag. Med tiden har familjen vuxit och vi har fått välkomna nya medarbetare och partners. Vi värdesätter kärlek, öppenhet och lojalitet när vi arbetar tillsammans och bygger relationer med våra kunder.