Luleå Banvägen 7B – Försäljning nya Mazda & begagnat

Nybilsförsäljning – Mazda | Begagnade bilar | Däckhotell | Hjulskiftningar

intresse@niemibil.se 0920-26 00 87
Öppettider
Måndag – fredag 09:00 – 18:00
Lördag 10:00 – 15:00
24/6 Midsommarafton Stängt
25/6 Midsommardagen Stängt
Niemi Bil finns även i:

Gävle, Skolgången 17 - Inköp

Till Gävle, Skolgången 17 - Inköp ››

Umeå Formvägen 8 - Försäljning begagnat

Till Umeå Formvägen 8 - Försäljning begagnat ››

Luleå Spantgatan 8 - Försäljning begagnat

Till Luleå Spantgatan 8 - Försäljning begagnat ››

Luleå Björkskatavägen 2 - Verkstad

Till Luleå Björkskatavägen 2 - Verkstad ››

Bilförsäljning

I vår bilhall hittar du noga utvalda bilar, både nya och begagnade, i olika prissegment och klasser. Vi har varit en auktoriserad återförsäljare av Mazda sedan vi öppnade bilhallen i Luleå år 2017.

Oskari Kotiranta

Försäljning
073-555 26 12 oskari@niemibil.se

Maja Johansson

Försäljning
070-203 89 52 maja@niemibil.se

Rasmus Björklund

Försäljning
073-074 07 67 rasmus@niemibil.se

Kim Niemi

Försäljning
070-355 41 32 kim@niemibil.se

Övriga kontaktpersoner

Toni Rindelöv

Inköp
070-355 05 58 toni@niemibil.se

William Larsson

Inköp
076-141 79 71 william@niemibil.se

Emilia Niemi

Hallvärdinna & sponsoransvarig
073-820 18 40 emilia@niemibil.se

Andre Jonsson

Administration
andre@niemibil.se

Rickard Sjödin

Planeringsledare - Verkstad
rickard@niemibil.se

Victor Rönnbäck

Personbilsmekaniker

Peng Nawl

Bilvård

Zabawi Thang

Bilvård

Sawsan Nassiri

Ansvarig Logistik

Piotr Klisinski

Personbilsmekaniker

Bawi Kian

Bilvård

Peter Bäckström

Servicemarknadschef
070-235 79 32 peter@niemibil.se

Claes Andersson

Servicetekniker

Mikael Boström

Chaufför

Kjell Kurkkio

Chaufför

Anton Nordlander

Chaufför