Banvägen 7B – Försäljning nya Mazda & begagnat

Nybilsförsäljning – Mazda | Begagnade bilar | Däckhotell | Hjulskiftningar

intresse@niemibil.se 0920-26 00 87
Öppettider
Måndag – fredag 09:00 – 18:00
Lördag 10:00 – 15:00
I Luleå finns även:

Spantgatan 8 - Försäljning begagnat

Till Spantgatan 8 - Försäljning begagnat ››

Björkskatavägen 2 - Verkstad

Till Björkskatavägen 2 - Verkstad ››

Bilförsäljning

I vår bilhall hittar du noga utvalda bilar, både nya och begagnade, i olika prissegment och klasser. Vi har varit en auktoriserad återförsäljare av Mazda sedan vi öppnade bilhallen i Luleå år 2017.

Kim Niemi

Försäljning
070-355 41 32 kim@niemibil.se

Oskari Kotiranta

Försäljning
073-555 26 12 oskari@niemibil.se

Maja Johansson

Försäljning
070-203 89 52 maja@niemibil.se

Rasmus Björklund

Hallvärd
0730740767 rasmus@niemibil.se

Övriga kontaktpersoner

Toni Rindelöv

Inköp
070-355 05 58 toni@niemibil.se

Emilia Niemi

Hallvärdinna & sponsoransvarig
073-820 18 40 emilia@niemibil.se

Andre Jonsson

Administration
andre@niemibil.se

Rickard Sjödin

Utrustare ansvarig verkstad & däckhotell
rickard@niemibil.se

Victor Rönnbäck

Personbilsmekaniker

Peng Nawl

Bilvård

Zabawi Thang

Bilvård

Soa Naylin

Logistik

Sawsan Nassiri

Ansvarig Logistik

Piotr Klisinski

Personbilsmekaniker

Bawi Kian

Bilvård