Luleå Spantgatan 8 - Käytetty myynti

Käytetyt autot | Ostaa

spantgatan@niemibil.se 0920-26 00 88
Aukioloajat
Maanantai-perjantai 09.00-18.00
Lauantaina 10.00-15.00
24/6 Juhannusaatto suljettu
25.6. juhannuspäivä suljettu
Niemi Bil on saatavana myös:

Gävle, Skolgången 17 - Ostot

Gävleen, Skolgången 17 - Shoppailu ››

Umeå Formvägen 8 - Myydään käytettynä

Uumajaan Formvägen 8 - Myydään käytettynä ››

Luleå Björkskatavägen 2 - Workshop

Luulajaan Björkskatavägen 2 - Työpaja ››

Luleå Banvägen 7B - Myydään uusi ja käytetty Mazda

Luulajaan Banvägen 7B - Uuden ja käytetyn Mazdan myynti ››

Autojen myynti

Meillä on aina laaja valikoima käytettyjä autoja varastossa välittömään toimitukseen. Tule meille Spatgatan 8:lle saadaksesi älykkäämmän autokaupan.

Dennis Wäppling

Sivuston johtaja
070-278 89 36 dennis@niemibil.se

Oscar Forsberg

Myynti
073-830 61 00 oscar@niemibil.se

Christoffer Innala

Myynti
073-844 81 42 christoffer@niemibil.se

Madelene Spegel

Hallin emäntä
076 141 61 72 madelene@niemibil.se

Eric Wallin

Myynti
073-702 45 70 eric@niemibil.se

Muut yhteyshenkilöt

Toni Rindelöv

Ostaa
070-355 05 58 toni@niemibil.se

William Larsson

Ostaa
076-141 79 71 william@niemibil.se

Andre Jonsson

Hallinto
andre@niemibil.se

Alexandra Fredriksson

Hallinto
alexandra@niemibil.se

Sawsan Nassiri

Vastuullinen logistiikka

Celine Eriksson

Logistiikka

Didric Sundgren

Logistiikka

Ida Hasselås

Kuljettaja

Jörgen Åslund

Kuljettaja

Oliver Henriksson

Kuljettaja

Ryan Hugh

Kuljettaja