Spantgatan 8 – Försäljning begagnat

Begagnade bilar | Inköp

spantgatan@niemibil.se 0920-26 00 88
Aukioloajat
Måndag-fredag 9:00-18:00
Lördag 10:00-15:00
I Luleå finns även:

Björkskatavägen 2 - Verkstad

Till Björkskatavägen 2 - Verkstad ››

Banvägen 7B - Försäljning nya Mazda & begagnat

Till Banvägen 7B - Försäljning nya Mazda & begagnat ››

Bilförsäljning

Vi har alltid ett brett sortiment av begagnade bilar i lager för omgående leverans. Kom in till oss på Spantgatan 8 för en smartare bilaffär.

Oscar Forsberg

Försäljning
073-830 61 00 oscar@niemibil.se

Dennis Wäppling

Försäljning
070-278 89 36 dennis@niemibil.se

Christoffer Innala

Försäljning
073-844 81 42 christoffer@niemibil.se

Eric Wallin

Försäljning
073-702 45 70 eric@niemibil.se

Övriga kontaktpersoner

Toni Rindelöv

Inköp
070-355 05 58 toni@niemibil.se

Andre Jonsson

Administration
andre@niemibil.se

Sawsan Nassiri

Ansvarig Logistik

Soa Naylin

Logistik

Celine Eriksson

Logistik

Didric Sundgren

Logistik

Bahrouz Mohammadi

Logistik