Luleå, Spantgatan 8 – Försäljning: MG & Begagnat

Käytetyt autot | Ostaa

Hitta till oss (Google)

spantgatan@niemibil.se 0920-26 00 88
Aukioloajat
Maanantai-perjantai 09.00-18.00
Lauantaina 10.00-15.00
Söndagar Stängt t.o.m augusti

Autojen myynti

Meillä on aina laaja valikoima käytettyjä autoja varastossa välittömään toimitukseen. Tule meille Spatgatan 8:lle saadaksesi älykkäämmän autokaupan.

Dennis Wäppling

Platschef Spantgatan & Exportansvarig
070 278 89 36 dennis@niemibil.se

Ryan Hugh

Försäljning & Biträdande Platschef
070 168 94 82 ryan@niemibil.se

Martin Widman

Myynti
070 660 14 54 martin@niemibil.se

Piotr Klisinski

Myynti
070 279 66 95 piotr@niemibil.se

Benjamin Eriksson

Myynti
070 279 88 38 benjamin.eriksson@niemibil.se

Daniel Larsson

FÖRETAGSSÄLJARE
070 101 40 70 daniel.larsson@niemibil.se

Oscar Johansson

Hallin isäntä
oscar.johansson@niemibil.se