Umeå Formvägen 8 - Myydään käytettynä

| Käytetyt autot | Ostaa

 

umea@niemibil.se 090-428 80
Aukioloajat
Maanantai-perjantai 09.00-18.00
Lauantaina 10.00-15.00
Niemi Bil on saatavana myös:

Skellefteå, Hammarvägen 1 - Försäljning begagnat

Till Skellefteå, Hammarvägen 1 - Försäljning begagnat ››

Luleå Spantgatan 8 - Käytetty myynti

Luulajaan Spantgatan 8 - Käytetty myynti ››

Luleå Björkskatavägen 2 - Workshop

Luulajaan Björkskatavägen 2 - Työpaja ››

Luleå Banvägen 7B - Myydään uusi ja käytetty Mazda

Luulajaan Banvägen 7B - Uuden ja käytetyn Mazdan myynti ››

Myynti

Tomas Lybeck

Myynti
073-049 86 51 tomas@niemibil.se

Erika Kruse

Myynti
070-277 60 86 erika@niemibil.se

Ibbe Drammeh

Myynti
070-383 63 81 ibbe@niemibil.se

Ludvig Wannerström

Hallin isäntä
070-7725510 ludvig@niemibil.se

Kim Niemi

Myynti
kim@niemibil.se

Eric Wallin

Myynti
eric@niemibil.se