Luleå Björkskatavägen 2 - Workshop

Entinen Truppvägen 1 | Volvon korjaamo | Valtuutettu Mazda-korjaamo | Rengashotelli | Pyörän vaihdot

info@niemibil.se 0920-23 00 88
Aukioloajat
Maanantai-perjantai 07.00-17.00
Lauantaista sunnuntaihin suljettu
Niemi Bil on saatavana myös:

Skellefteå, Hammarvägen 1 - Försäljning begagnat

Till Skellefteå, Hammarvägen 1 - Försäljning begagnat ››

Umeå Formvägen 8 - Myydään käytettynä

Uumajaan Formvägen 8 - Myydään käytettynä ››

Luleå Spantgatan 8 - Käytetty myynti

Luulajaan Spantgatan 8 - Käytetty myynti ››

Luleå Banvägen 7B - Myydään uusi ja käytetty Mazda

Luulajaan Banvägen 7B - Uuden ja käytetyn Mazdan myynti ››

Työpaja

Korjaamostamme löydät alan parhaita teknikkoja ja mekaanikkoja. Olemme erikoistuneet Volvoon ja olemme myös valtuutettu Mazda-korjaamo.

Tom Niemi

Mazdan huoltopäällikkö
070-355 38 70 tom@niemibil.se

Niclas Lundgren

Työpajan johtaja
070-591 77 55 niclas@niemibil.se

Anders Rönnbäck

Asiakasneuvoja / rengaspäällikkö
070-355 36 54 anders@niemibil.se

Tony Thorén

Asiakasneuvoja
070-299 67 74 tony@niemibil.se

Oskar Vikström

Asiakasneuvoja
070-235 71 68 oskar.vikstrom@niemibil.se

Mikael Sturk

Reservdelschef
073-038 20 14 mikael@niemibil.se

Jonas Niemi

Varaosat
070-371 00 65 jonas@niemibil.se

Kamal Ayoub

Palveluteknikko

Robin Yltén

Palveluteknikko

Daniel Sundqvist

Palveluteknikko

Petter Selberg

Palveluteknikko

Hannes Östlund

Palveluteknikko

Nicklas Sundström

Palveluteknikko

Robin Andersson

Däckhotellsansvarig
070-235 00 33 robin.andersson@niemibil.se