Luleå Banvägen 7B - Myydään uusi ja käytetty Mazda

Uusien autojen myynti - Mazda | Käytetyt autot | Rengashotelli | Pyörän vaihdot

interess@niemibil.se 0920-26 00 87
Aukioloajat
Maanantai-perjantai 09.00-18.00
Lauantaina 10.00-15.00
Niemi Bil on saatavana myös:

Gävle, Skolgången 17 - Ostot

Gävleen, Skolgången 17 - Shoppailu ››

Umeå Formvägen 8 - Myydään käytettynä

Uumajaan Formvägen 8 - Myydään käytettynä ››

Luleå Spantgatan 8 - Käytetty myynti

Luulajaan Spantgatan 8 - Käytetty myynti ››

Luleå Björkskatavägen 2 - Workshop

Luulajaan Björkskatavägen 2 - Työpaja ››

Autojen myynti

Autotallistamme löydät huolella valitut autot, sekä uudet että käytetyt, eri hintaluokissa ja luokissa. Olemme olleet Mazdan valtuutettuja jälleenmyyjiä siitä lähtien, kun avasimme autonäyttelytilan Luulajaan vuonna 2017.

Oskari Kotiranta

Myynti
073-555 26 12 oskari@niemibil.se

Maja Johansson

Myynti
070-203 89 52 maja@niemibil.se

Rasmus Björklund

Myynti
073-074 07 67 rasmus@niemibil.se

Ryan Hugh

Hallin isäntä
070-168 94 82

Kim Niemi

Myynti
kim@niemibil.se

Muut yhteyshenkilöt

Toni Rindelöv

Ostaa
070-355 05 58 toni@niemibil.se

William Larsson

Ostaa
076-141 79 71 william@niemibil.se

Emilia Niemi

Hallin emäntä ja sponsori vastaa
073-820 18 40 emilia@niemibil.se

Andre Jonsson

Hallinto
andre@niemibil.se

Rickard Sjödin

Suunnittelupäällikkö - Workshop
rickard@niemibil.se

Victor Rönnbäck

Automekaanikko

Peng Nawl

Auton hoito

Zabawi Thang

Auton hoito

Sawsan Nassiri

Vastuullinen logistiikka

Piotr Klisinski

Automekaanikko

Bawi Kian

Auton hoito

Peter Bäckström

Palvelumarkkinointipäällikkö
070-235 79 32 peter@niemibil.se

Claes Andersson

Palveluteknikko

Mikael Boström

Kuljettaja

Kjell Kurkkio

Kuljettaja

Anton Nordlander

Kuljettaja