Banvägen 7B – Försäljning nya Mazda & begagnat

Nybilsförsäljning – Mazda | Begagnade bilar | Däckhotell | Hjulskiftningar

intresse@niemibil.se 0920-26 00 87
Aukioloajat
Måndag – fredag 09:00 – 18:00
Lördag 10:00 – 15:00
Fredag 30/4 10:00 – 15:00
Lördag 1/5 10:00 – 15:00
I Luleå finns även:

Spantgatan 8 - Försäljning begagnat

Till Spantgatan 8 - Försäljning begagnat ››

Björkskatavägen 2 - Verkstad

Till Björkskatavägen 2 - Verkstad ››

Bilförsäljning

Autotallistamme löydät huolella valitut autot, sekä uudet että käytetyt, eri hintaluokissa ja luokissa. Olemme olleet Mazdan valtuutettuja jälleenmyyjiä siitä lähtien, kun avasimme autonäyttelytilan Luulajaan vuonna 2017.

Kim Niemi

Försäljning
070-355 41 32 kim@niemibil.se

Oskari Kotiranta

Försäljning
073-555 26 12 oskari@niemibil.se

Maja Johansson

Försäljning
070-203 89 52 maja@niemibil.se

Johnny Lundqvist

Säljare
070-2777900 johnny@niemibil.se

Övriga kontaktpersoner

Toni Rindelöv

Inköp
070-355 05 58 toni@niemibil.se

Emilia Niemi

Hallvärdinna & sponsoransvarig
073-820 18 40 emilia@niemibil.se

Andre Jonsson

Administration
andre@niemibil.se

Rickard Sjödin

Utrustare ansvarig verkstad & däckhotell
rickard@niemibil.se

Victor Rönnbäck

Personbilsmekaniker

Peng Nawl

Bilvård

Zabawi Thang

Bilvård

Joel Berg

Ansvarig Bilvård

Soa Naylin

Logistik

Sawsan Nassiri

Ansvarig Logistik

Jennifer Rosengren

Logistik

Följ med på vår resa

Niemi Bil grundades som ett familjeföretag och är det än idag. Med tiden har familjen vuxit och vi har fått välkomna nya medarbetare och partners. Vi värdesätter kärlek, öppenhet och lojalitet när vi arbetar tillsammans och bygger relationer med våra kunder.